Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318i OLD TIMER

2 500 EUR

Shitet nga: Old Timer 17 Shk 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
318
Prodavam BMW 318i Old Timer
Old Timer
070-466-201
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione