Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320D -07 163KS ELIT AUTO

5 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ELIT AUTO SRL 13 Sht 18:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
BMW 320D 20 DIZEL 120KW 163KS EURO4 MOTOR SO 6 BRZINI MENUVAC SO REALNA KILOMETRAZA 215000KM SO FUL OPREMA
-KLIMATRONIK DVOZONSKI
-10X AIR BEG
-TCS SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
-KOMANDI NA VOLAN
-CD RADIO ORGINALNO
-ALUMINSKI BANDAZA
-TRI KLUCA
-ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
-SVETLA ZA MAGLA
-KOZEN VOLAN
DRUGA OPREMA
-VOZILOTO E DONESENO OD ITALIJA KUPENO OD PRVIOT SOPSTVENIK
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO PREVEDENI DOKUMENTI
-BEZ ZAMENI
--IMAME GOLEM IZBOR NA VOZILA
-BMW 320D,330D,525D,530D
-MERCEDES C2OO,C220,C270,E220,E270CDI
-VW GOLF,PASSAT,POLO,LUPO,SARAN
-AUDI A2,A3,A4,A6
-OPEL ASTRA,ZAFIRA,CORSA,VECTRA
-FORD FOKUS,FIESTA,MONDEO
-PEUGEOT 206,307,407
-FIAT PUNTO,BRAVO,STILO
-CITROEN C1,C2,C3,C4
-SEAT LEON,IBIZA,AROSA,TOLEDO
-TOYOTA RAV4,YARIS
-SITE KOLI SE SO FULL OPREMA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
----ELIT AUTO SRL AUTO PLAC
ELIT AUTO SRL
DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBOLI OD ITALIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul.vardarska br.15 kriva palanka Tregoje në hartë
078 328 514, 078 297 423
https://ELIT AUTO SRL
Leaflet
ELIT AUTO SRL
VW GOLF 2.0TDI 4MOTION 4X4 -06 5 000 EUR
OPEL ASTRA H 1,7CDTI -04 ELIT AUTO 4 100 EUR
PEUGEOT 307 1.6HDI UNIKATNO -07 3 900 EUR
OPEL ASTRA GTC 1,3CDTI 6 BRZINI -08 5 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione