Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320d

5 500 EUR

Shitet nga: Robert Donchovski 15 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Se prodava BMW 320d so slednava oprema:

* Dvozonska Klima - Climatronic
* Board Comp.
* Temspomat
* Klima folii
* Komandi na volan
* Parking senzori ( Fabrichki )
* Xenon ( Fabrichki )
* Senzor za Dozd
* Senzor na vnatreshen retrovizor
* Maglenki
* Elek. na Prozori i Retrovizori
* Airbaag x8, ABS, ESP, AUX
* Centralno so dalechinsko ( 1 Kluch )
* Alum.Bandazi 16
*Registrirana cela godina.
Robert Donchovski
078384110
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione