Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320 d -08 redesign

10 000 EUR

Shitet nga: Bobi 26 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw 320 dizel redizajn 2008 registrirano cela godina do 2020 mart mesec so zelen kartin,novi letni gumi i novi zimski gumi cena 10.000 evra mozna i zamena za pomala kola tel.078653580

So ful oprema i navigacija
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione