Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320d

2 800 EUR

Shitet nga: bmw 20 Gush 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
se prodavaa bmw 320d regisrirana ima redoven servi bmw e dobra so bospumpa ima nesto prb da se cisti ne e srasno moze da se vidi da donesete majstor kolata tip top
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione