Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW F30 320

12 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Maxi Cars 25 Nën 18:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Maxi Cars
Mercedes-Benz Atego 816 euro 5 2010 115kw odlicna sostojba 19 000 ЕУР
Elektricen Paletar Jungheinrich ECE 220 2 400 ЕУР
OPEL INSIGNIA 2.0 OPC LINE 9 000 ЕУР
VW Golf 7 1.6tdi 81kw 2015 vo perfektna sostojba 10 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
# Bmw 320 Dizel F30
#Cobra menuvac
# F1
# Karavan
# Bela boja
# Aluminski bandasi
# Solidni gumi
# Mnogu dobro socuvano vozilo
# So polna oprema
# Parking senzori
# Radio Bluetooth,Aux ,Usb
# Key Less
# Greaci na sedista
# Led Svetla
# Navigacija
# Registriran do 16.11.2022
# I Dopolnitelna oprema
# Kontakt tel: 070 212 313 Maxi Cars & SETEC SE OD TEHNIKA
Maxi Cars
Макси Карс е најмладата отворена фирма од фамилијата Сетек, оформена во август 2020 година. Целта на Макси Карс е увоз и пласман на квалитетни половни возила од западна Европа. Познавајќи го квалитетот на Сетек, кој опстојува на пазарот, се од 1993 година, тие се репрезент во тоа како успешно да се води еден бизнис. Цело време се развиваат и вложуваат во различни правци. Макси Карс е засега последната отворена компанија од Сетек, но тоа не значи и помалку успешна. Со својата понуда која ја имаат, се трудат да го задоволат сечиј вкус. Возилата се за секаква намена, од патнички, лесни товарни возила и комбиња, до камиони и тешки товарни возила. Понудата на автомобили која ја имаат, а секојдневно ја надополнуваат, е за половни автомобили. Макси Карс располагаат со повеќе марки и модели на автомобили, и тоа : Kia, Opel, Toyota, Audi, Volkswagen, Citroen и др. Иако сите возила се половни, сите се во одлична возна состојба, зачувани, без некои поголеми оштетувања. Моментално најголема им е понудата за автомобили, но секогаш има и други возила, комбиња, камиони, кои се користени, но секогаш во добра состојба, не многу оштетени. Персоналот кој работи на плацот, секогаш се љубезни да Ви помогнат во изборот на возилото за кое сте заинтересирани, да Ве упатат во внатрешните карактеристики, спецификации и сл. Без разлика дали сакате мал, голем автомобил, кои и да се Вашите барања и желби, обратете се во Maxicars , достапни се секој ден на маил contact@maxicars.mk или на телефон +389 70 212 313 , +389 2 308 0877. Работно време им е од 08:00 до 16:00 секој работен ден, во сабота и недела не работаат. За сите возила кои ги нудат, може да ги посетите на нивната физичка продавница во Кисела Вода или да проверите на нивната онлајн продавница која ја имаат на сајтот на Пазар3.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
улица 1523 Tregoje në hartë
070212313
http://maxicars.mk
Maxi Cars
 
070212313
Leaflet
Maxi Cars
OPEL INSIGNIA 2.0 OPC LINE 9 000 ЕУР
Renault Clio limited 1.5tdci 66kw 2018 izvonredna sostojba 10 000 ЕУР
Mercedes-Benz Atego 816 euro 5 2010 115kw odlicna sostojba 19 000 ЕУР
Audi A8L 4.2tdi 2013 57 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione