Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320 -00

3 800 EUR

Shitet nga: pere kostov 13 Nën 05:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Smeneto ujle,filtri,plocki,komplet prednica
Reg 12 meseci
Bord,el.na site stakla,fabricko radio,cetirikrak volan.bez komandi,sportski spirali,18ki bmw bandazi
Kontakt samo na tel
pere kostov
078563079
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione