Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW Е 93 cabriolet od Mak-Kar so 101000km

14 500 EUR

Shitet nga: Dean Angelov 27 Maj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Prodavam BMW e93 kabrio kupeno vo Mk Mak-kar benzin 320i so pominati 101000km original km prva registracija 10.2007 kolata e edinstvena so M3 branici I M3 pragovi novi gumi I bandazi 18” sredena za licen keif servis komplet ulje filtri svekici sega napraven oprema full mana nikakva pali I vozi registrirana do 1.04.2020 so zelen karton moze da se vidi vo sekoe vreme poveke info na 072266885.
Dean Angelov
072266885
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione