Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW E36 M-paket 328 -96 moze zamena

2 500 EUR

Shitet nga: Marjan Mitrevski 03 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
328
BMW M-paket..,foli so atest vo sobracajna. klimatronic realna kilometraza 293000.Smeneto:Ulje vo motor-ulje vo menjac-ul
je vo deferecijal-nov akulumator -Varta,nov Luvmaser,diskovi napred,Karoserija,motor podvozje top.moze zamena za BMW E46 benzin i dr.BARAJTE na ovaj br;072 310 608
Marjan Mitrevski
072 310 608
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione