Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 520 E60 -04

7 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gorgi 05 Jan 17:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Gorgi
Mercedes 814 7 800 EUR
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Voziloto e vo odlicna sostojba servisirano full oprema osven koza go prodavam poradi kupuvanje na novo registrirano so zelen karton do 05/2016.
Bez zameni.
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul niko FUndali broj 27 Tregoje në hartë
075427260
Leaflet
Gorgi
Mercedes 814 7 800 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione