Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 520

25 500 EUR

Shitet nga: Valon 16 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Се продава кола бмв 520 со фул опрема год 15.07.2011 афтоматски менувач би хенон фарови паркинг сензори напред назад електрика на ретровизори и седишта сензор за дожд 4 зонска афтиматска клима голем дисплеј со двд и навигација кожен салон регистриран до11.02.2019 и многу друго опрема
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione