Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 520 d modificiran -01 ZAMENA

5 500 EUR

Shitet nga: BMW 5 16 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
BMW 520d - 136 ks - 2001 MODIFICIRAN model. registriran na TE tablicki.
Registracija istecena.
Mnogu dobro socuvano vozilo, so polna oprema original BMW.
TOP - vozilo za koj vredi da se vidi. So prosecna potrosuvacka od 6-7 litri.
Originalni 210.000km
Servisiran, i smeneti 4 novi disk-plocki, novi greaci, nov akumulator- garancija...
MOZNA ZAMENA ZA KOLA DO 2000 evra! (dizel)PLUS DOPLATA. SE PRODAVA PORADI STO IMAM KUPENO DRUGA KOLA...
Cena 5.500,evra za kesh.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione