Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 523i

0 EUR

Shitet nga: Armend 03 Tet 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
523
♦️Bmw f10
♦️Ngjyra e bardh Alpinweiss III
♦️Automatik 8Hp
♦️viti i prodhimit 2010
♦️km=190.000
♦️Benzin 3000 cc
♦️harxhime shum te vogla max 8.0 l/100km
♦️e ardhur nga Gjermani
♦️serviset të gjitha të bëra,posedon dhe librez
♦️opsionet:
♦️Xenon,Bi-xenon me rrotullime ne kthesa me dy zona
♦️Karike me nxehje
♦️Timonin me nxehje
♦️Klima Atomatike me Dy zona
♦️Central klime me çelës dhe me 2 orare nga bordi
♦️Xhama tê erët origjinal
♦️Navigacion model 2018
♦️2×Usb
♦️1×aux
♦️2 çelsa origjinal
♦️1 çelës i kondicionerit
♦️regjistrim dhe karton te gjelber deri ne prill 2020
Per me shum info tel
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione