Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525 d -97

3 500 EUR

Shitet nga: bmw 17 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Odlicna sostojba maskite e od M5 mozhe zamena viber-+393899184411
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione