Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525 tds

800 EUR

Shitet nga: zoran 22 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
се продава а може и замена, BMW, 1996 година, со фул опрема (клима, ABS, пролизгување), кожен ентериер и регистрирано до крајот на 08. месец 2018.
zoran
075597493

Viber:
bugar
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione