Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525 D -11

0 MKD

Shitet nga: Auto Plac 06 Mar 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
BMW 525 D
160.000 kM SO SERVISNA KNISKA
FULL OPREMA
ZA POVEKE INFORMACI JAVETESE
MOZE ZAMENA
Auto Plac
070 530 297
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione