Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525

2 200 EUR

Shitet nga: Isamet 15 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Bmw 525 tds vo top sostojba zatemnati prozori 100% atestirani. Greaci na sedista kozni sedista 4zimski gumi nivi mesec vizeni. ful oprema. Hitno...
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione