Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525 diezell

2 900 EUR

Shitet nga: Gon 15 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Shes Bmw 525 td diezell Manuel.Ne gjendje te mire i rujtun shume mbrenda dhe jasht.Gati Vetem me e vozit nuk i duhet asgje.
Servicet i ka te kryme me: ule,gumica,gurtne,deri te llamella orginall bmw.
Me Goma te dimrit.Registrim ka edhe karton tgjelbert (zelin karton).
Shpenzimet e naftes shume te vogla i ka nuk harxhon.
Gati Vetem me e vozit nuk i duhet asgje
Cmimi 2900 Euro.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione