Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 d -03

10 000 EUR

Shitet nga: Armin Ebibi 25 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Vetura eshtë në gjendje shumë të mirë pasi përdoret për relacione të gjata.
viti i prodhimit 2003
dizel
automatik
Armin Ebibi
071744195
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione