Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530D 235HP

6 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 11 Shk 07:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift 3 100 EUR
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 EUR
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 EUR
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
BMW 530D

Променето масло и филтри.

Опрема:

Навигација
Двозонски климатроник
Bluetooth
Аux
CD/DVD/TV плеер
Електрични стакла
Затемнети стакла
Електронски ретровизори
Електронски седишта
Мултифункционален волан
Адаптивни фарови со би-ксенон светла
Светла за магла
LED задни светла
Сензор за дожд
Наслон за рака напред и назад
Темпомат
Паркинг сензори
Isofix
START-STOP систем
Меко затворање на задната врата со вакум
DTC
Вебасто
18ки алуминиумски бандажи со одлични гуми.
Колата е увезена од Италија возена е од еден сопсвеник,донесена е со возење и е на реални 285000КМ

Колата е во одлична состојба без никакви мани и скриени трошоци. Прва боја и максимално сочуван ентериер, Проверка каде сакате по ваш избор.
Повеке информации на телефон
Тел:070529916 077914596 Горан

Сликите зборат за состојбата на колата !
Без никави замени !!!
Колата е на странски табли може да се оцарине за еден работен ден !
Dragan Dooel
Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009 3 700 EUR
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 EUR
Aprilia Pegasso Strada factory 650 CC Mk tabli 3 999 EUR
Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer 5 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione