Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530d GT

17 300 EUR

Shitet nga: Vladimir 01 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Bmw 530d GT 245 ks 8G (8 stepen menuvac)
Registrirana na MK tabli
Pominati 224000km
Kupena od Germanija 2016 god od prv sopstvenik so 120000 km so servisna kniska
Servisirana vo Bimmer Skopje (so site fakturi od sekoj servis)
Visoko nivo na oprema
Registrirana do 21/10/2021 god


Vladimir
070277099


WhatsApp:
070277099
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione