Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bmw 530

29 EUR

Shitet nga: Bmw 04 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Bmw 530d.god.2014,klm.222000.Reg.Do Septemvri 2021g.Vo top sostojba.(Moze zamena)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione