Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 d

6 790 EUR

Shitet nga: Dragi 21 Gush 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Prodavam bmw 530 d
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione