Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

0 MKD

Shitet nga: BMW 10 Maj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
730
Kolata e kupeno vo Germanija vo salonot na BMW , kolata od salon e kupeno 143.451 EUR .

OPREM :
M PAKET
TELEVIZORI , SLISALKI , I PAD , DIGITRON
DISPLAY MONITOR
DISPLAY KEY BMW
4 ZONSKI KLIMA
MASAZERI NA SITE SEDISTA
GREENJE - LADENJE NA SEDISTA
360 STEPENI KAMERA
AUTO PILOT
PILOT PARKING
BANDASI 20KI MPAKET + LETNI GUMI
BANDASI 17KI + ZIMSKI GUMI
FULL KASKO
I MNOGU DRUGO ...

SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI !!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione