Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 730 d long special verzija full -10

0 MKD

Shitet nga: bmw 31 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
730
BMW 730 d 245 ps
Full oprema
Long ekstra verzia
Koza
Klimatronic
Greaci na sedista( napred nazad)
Auto pilot
Siber
Ultra zraci za KM
Bmw dinamic xenon
Kamera (nazad , napred , stranicno)
Board computer
Golema navigacija
2x TV player nazad
Regsitrirana na mk tablici
Kolata e so naj visoko nivo na oprema
Moze zamena za pomalo vozilo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione