Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

BMW X1 20sDrive PDC/NAVI/Bi-Xenon

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vital Dental Sot 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X1
Bmw x1 registriran servisiran novi gumi odlicno sacuvano vredi da se vidi
Vital Dental
  Online
079353766
Leaflet
Në fillim