Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X1 sDRIVE 18d 150hp STEPTRONIC SPORTLINE

19 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 13 Jan 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
Citroen Nemo 1.3HDI 75HP ECO 5 600 ЕУР
Audi A3 1.6TDI ULTRA 110HP 13 700 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE 16 200 ЕУР
VW Passat 8 2.0TDI 150HP ADVANCE 15 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X1
ШИФРА: E16670

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION BUSINESS 14 300 ЕУР
BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport 71 500 ЕУР
Audi Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO S-TRONIC 44 600 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE 15 700 ЕУР
Në fillim