Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X3 -10

15 500 EUR

Shitet nga: Daniel 08 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X3
Dzipot e so kompletno full oprema
Leaflet
Në fillim