Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X3 2.0 150Hp 4×4

11 500 EUR

Shitet nga: Dejan 27 Qer 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X3
Se prodava bmw x3 4×4 2.0 150hp socuvana kako nova ima pominato 158 000 so kilometar vo servsina kniska gumi novi staveni pred 4-5 dena moze zamena za golf 5ka moze i dr bmw i dr koli so vasa doplata
070 779 174
Leaflet
Në fillim