Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 EUR

Shitet nga: driton 02 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
150 000 - 159 999
Karburanti
Naftë
Targa
Maqedonase
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
X-модели / BMW
Modeli
X3
BMW X3 2.0d xdrive
155000 km
e servisuar
driton
075440433


WhatsApp:
075440433
Në fillim