Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW x3

8 650 EUR

Shitet nga: X3 28 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X3
Se prodava bmw x3, 2.0 diesel racen menuvac, 4x4 , 2005 godina vtor gazda mnogu socuvana ima samo 80.000 kilometri pominati so servisna kniga , kolata e mnogu socuvana servisirana registrirana novi zimski gumi vo pefektna sostojba
Leaflet
Në fillim