Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 3.0d

13 000 EUR

Shitet nga: Moni Sot 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Cenata e fiksna bes zameni
Leaflet
Në fillim