Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 4x4 3.0 D novi gumi Continental registriran

6 100 EUR

Shitet nga: Bmw X5 26 Mar 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Bmw X5 3.0 D 4X4 registriran vo odlicna sostojba bez vlozuvanja vo nego moze proverka kade sakate

Smeneti Komplet Plocki
4 novi gumi Continental SUV
Odlicen motor i menuvac
bandasi 20 ki od bmw x6 ka
Klima ladi odlicno
Webasto greenje
Fabricki xenon
2 Orginalni klucevi

M paket Sedista so podesuvanje i volan
Elektricno podesuvanje na sedista so memorija
Parking senzori
Maglenki
mahagoni
Greaci na sedista
Tempomat
kozen crn enterier
Atestirani Klima Foli
Djipot e vo Perfekna sostojba bez nikakva mana i zabeleska moze da se proveri vo servis po vasa zelba .
Leaflet
Në fillim