Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5

Shitet nga: Monj Sot 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Za pojke info 070834644
Leaflet
Në fillim