Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 Sport Packet

0 EUR

Shitet nga: Живица 10 Jan 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
✅Се продава BMW X5 FACE Sport Paket FULL PANORAMA ТОП СОСТОЈБА! Моќ:218 к.с. Евростандарт Евро 3,9/2004,Автоматик Џип 250.000 км • GPS систем • Автоматик контрола на стабилността • Адаптивни предни светлини • ABS • Јастуци - Задни • Јастуци - Предни • Јастуци - Странични • Електроника програма за стабилност • Контрол на гумите • Парктроник • Систем за контрол на спуштање • Система за помагање на кочење
✅ Други • 4x4 • Долга база Екстериор • 4(5) Врати • Ксенон фарови • Алуминиумски бандажи 19 • Металик • Панорама • Халогенки • Аларм • Имобилајзер • Централно заклучување** Интериер • Кожен салон Комфорт • Bluetooth \ handsfree система • DVD, TV • Steptronic, Tiptronic • USB, audio\video, IN\AUX излез • Блокада на диференцијал • Бордкомпјутер • Регулација на светла • Ел. Огледала • Ел. Стакла • Ел. регулирање на седишта • Климатроник • Мултифункционален волан • Навигација • ВЕБАСТО • Греачи на седишта • Регулирање на волан • Сензор за дожд • Серво волан • Система за миење на фарови • Систем за контрола на брзина (автопилот) • Стерео уредба и многу друга опрема
Живица
078370804
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione