Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 3.0SD -09

18 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CLASSIC COMPANI 2010 20 Qer 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
MAN 35.414 22 ЕУР
MAN 32.414 F2000 22 МКД
FORD TRANSIT -09 -
BMW 730D -10 29 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
- BMW X5 SD M-PAKET
-- KLIMATRONIK
-- TEMPOMAT
-- BORD KOMPJUTER
-- PARKING SENZORI
-- GOLEMA NAVIGACIJA
-- KOMANDI NA VOLAN
-- KOZEN VOLAN
-- KOZEN ENTERIER KREM
-- KAMERA
-- BI XENON SVETLA
-- 4X ELEKTRIKA NA STAKLA
-- 2X ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-- GREACI NA SEDISTA
-- ESP , AIR BAG , SERVO , CENTRALNO
-- ELEKTRIKA NA SEDISTA I VOLAN
-- 20KI" ALUMINSKI BANDASI
071962092
CLASSIC COMPANI 2010
071962092
Në fillim