Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 xdrive

0 EUR

Shitet nga: Sheval Dje 03:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Prodavam BMW X5 xdrive
KOLLATA E REGISTRIRENA CELLA GODINA +ZELE
KOLLATA E SO 7SEDISHTA LADNO TOPLO
IMA NAVIGATION SENZORI ZA PARKING TEMPOMAT NOVI GUMI SERVISIRENA MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREME ZA POVEJKE INFO
TEL 070-841-807
Leaflet
Në fillim