Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 3.5d 286 hp

Shitet nga: Deni Dje 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Se prodava BMW X5 2011-ta godina so originalni 195,000km.Eden sopstvenik,servisirano samo vo BMW servis,so glanc novi 4 gumi.Voziloto uvezeno pred 7 dena od USA i e vo perfektna sostojba.
Leaflet
Në fillim