Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Shitet nga: Ajet 01 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Kolata e so full oprema panorama krov avtomatik 4 novi bandasi Godina na proizvodstvo 2007. Napraven e golem servis ulje bmw kaisi sajmna na radilica Registrirana cela godina + zelen karton.
Leaflet
Në fillim