Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X6 40 xd

Shitet nga: Bmw 21 Tet 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X6
Bmw 40 xd
Leaflet
Në fillim