Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X3 2.0D -06

12 000 EUR

Shitet nga: bmw 07 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X3
Se prodava BMW X3 2.0D

GODINA NA PROIZVODSTVO 2006

REGISTRIRANO DO 13.11.2015

IZMINATI KILOMETRI 225000 km

CENA 12000 eura

Voziloto e so kompletna oprema
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione