Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 -03

10 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MGT sped 25 Gush 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Се продава BMW X5 целосно сервисирана и со
фул опрема. Можна е замена за поново возило.
MGT sped
071209474
Leaflet
Samsung s8+ 64gb neverlock 0 EUR
Samsung S9+ t-mobile 0 MKD
Agolna garnitura sedmosed i elementi 0 MKD
Mercedes S320 CDI -04 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione