Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CHEVROLET AVEO moze i zamena

3 199 EUR

Shitet nga: ivica 01 Qer 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
se prodava sevrolet aveo 1.2
2007 god
reg do 12 .mesec
kupeno od mk jas sum vtor gazda
kolata e kako nova
4 novi gumi
plin dizna atest plimont
klima
2 airbag
centralno so dalinsko fabricno
napraven servis
kolata e pali vozi bez nikakov vlog
moze i zamena
telefon .78534666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione