Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Aveo

1 EUR

Shitet nga: Boban 05 Nën 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
Se prodava Chevrolet Aveo 1.2, vo odlicna sostojba, od prv sopstvenik, so osnovna oprema, redovno servisiran
Leaflet
Në fillim