Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Aveo 1.6 Automatik 115KS, 2013 god.

6 000 EUR

Shitet nga: Agon 17 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
Se prodava Chevrolet Aveo 1.6 Automatik (115KS) 2013 godina. Kupeno vo Makedonija, prv vlasnik, redovno servisirano. Sevkupnata oprema e navedena podolu. Osven drugo, kolata ima kako oprema "My Link" touch sistem za audio i zabava, plus prvoklasen sistem za plin od Plimont.

Стандардна опрема: Клима уред, ABS, ESP, Cruise control, 6 воздушни перничиња, Електрика на предни и задни стакла, Електрика на ретровизори, Радио CD MP3 со 6 звучници, Bluetooth, USB, Board computer, Серво волан подесив по висина и телескопски, Централна брава со далечинско, Еден преклоплив клуч,
Кодиран клуч, Имобилизер, Браници во боја на каросериja, Диск кочници напред барабан позади, Предни светла подесиви по висина, Isofix, Делива задна клупа 60/40, Kит за лепење гуми, Хромиран прстен на менувач, Држач за наочари, Пепелник, Рачки во боја на каросерија, Хром на маска, Команди на волан,Возачко седиште подесиво во 4 насоки, Мерач на надворешна температура, Наслон за рака напред, Кожен волан со 3 краци, Фиока под совозачко седиште, Хромирани рачки, 16 Алуминиумски фелни со гуми 205/55 R-16, Магленки, Хром лајсни на предни и задни светла, Хром лајсни на прозори, Паркинг сензори позади,
Автоматски светла, Отвор за вентилација за задна клупа.

• Боја: Металик темно кафеава
Në fillim