Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Aveo

2 100 EUR

Shitet nga: vladimir 22 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
Se prodava sevrolet aveo 2007 bez oprema vo odlicna sostojba prv gazda+2 zimski gumi novi
vladimir
075441516
Në fillim