Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Camaro 3.6 L -16 MOZE ZAMENA

Shitet nga: Camaro 16 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Chevrolet Camaro 3.6 L - 340 ks
Proizveden 2016 god.
Prva registracija 2018 god.
Registrirano do 12/2020 godina
Pominato 35.000 km.
Redovno servisiran...
4 Novi Gumi
Top sostojba
Moze zamena
Extra cena za kes...
Leaflet
Në fillim