Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 -08 7-sediste

Shitet nga: captiva 19 Qer 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 2008 7-sediste full oprema sega napraveno servis novi gumi reg. So zelen karton ekstra cena za kesh 070233978
captiva
070233978
Leaflet
Në fillim