Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Captiva LS

8 500 EUR

Shitet nga: Dario 24 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
//
Leaflet
Në fillim