Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Captiva

0 EUR

Shitet nga: Стојан Ѓорески 07 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
СЕ ПРОДАВА ШЕВРОЛЕТ КАПТИВА 2.0 VCDI регистрирана до 2017 година, екстра нови гуми, клима.....
ДАЈТЕ ПОНУДА!!!!
БЕЗ ЗАМЕНИ!!!!
Контакт телефон 070 212 466
Стојан Ѓорески
070 212 466
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione